Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa to system pozwalający na rejestrowanie obrazu przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie.
W skład systemu wchodzą rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia.
Obraz z kamer można podglądać z każdego miejsca na ziemi.
Obecnie najczęściej stosuje się kamery IP , obraz z kamer jest jakości HD.

Współpracujemy z autoryzowanymi dystrybutorami, co gwarantuje przede wszystkim oryginalność produktu, pełne wsparcie techniczne oraz gwarancję realizowaną w naszym kraju.

W zakres naszych usług wchodzą instalacje, modernizacje, diagnostyka, naprawy, przeglądy na życzenie oraz regularne serwisowanie każdego rodzaju systemów monitoringu. 

Oferujemy także systemy monitoringu wizyjnego z opcją sterowania i podglądu poprzez telefony komórkowe oraz tablety z różnymi systemami operacyjnymi.

 

Typowa instalacja monitoringu wizyjnego składa się z kamer, instalacji kablowej oraz rejestratora. Jakość obrazu zapisanego w rejestratorze zależy w dużej mierze od jakości kamery. Skuteczny monitoring zależy od dobrego zaprojektowania systemu. Dobranie odpowiedniej ilości kamer wpływa na obszar pokryty monitoringiem wizyjnym a odpowiedni rejestrator i użyte dyski twarde na ilość przechowywanych nagrań oraz okres przechowywania. Rejestrator może zostać zaprogramowany tak, aby nadpisywał stare nagrania po wyznaczonym czasie. Wyższa jakość nagrań niesie ze sobą konieczność zastosowania pojemniejszego rejestratora. Znalezienie równowagi miedzy jakością nagrania a pojemnością dysków podpowie Państwu Nasz projektant na etapie uzgadniania szczegółów zamówienia.